Hotel U Páva - luxusní hotel v historickém centru Prahy
Romantický hotel U Páva v srdci Prahy.
Příjemné prostředí a nezapomenutelnou atmosféru zažijete v luxusním hotelu U Páva.
Hotel U Páva se nachází jen několik desítek metrů od Karlova mostu a Kampy
 

Channel One Cup 2015 Česko – Finsko

O2 arena bude hostit zápas Channel One Cup 2015 Česko – Finsko

Ve čtvrtek 17. prosince 2015 od 18:30 hodin se odehraje v pražské O2 areně jeden ze zápasů turnaje Channel One Cup 2015 Česko – Finsko. Poté týmy cestují do Moskvy na ostatní utkání turnaje.

Předprodej vstupenek bude zahájen dne 4. listopadu prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal a na www.hokej.cz v sekci Hokejka. Právě členové komunity Hokejka budou mít právo přednostního nákupu vstupenek již od 2. listopadu a také získat ze vstupenky 20 Kč zpět a další výhody. Ceny vstupenek se pohybují od 120 Kč do 370 Kč dle kategorie.

Sektor 107 bude vyhrazen pro aktivní podporu týmu, pořadatelé tato místa přednostně nabídli vybraným hokejovým fanklubům v regionu za zvýhodněných podmínek.

Program k utkání připravuje Český svaz ledního hokeje ve spolupráci se svým výhradním marketingovým partnerem, společností BPA sport marketing a.s. Na programu je uvedení dalších členů do Síně slávy, jež sídlí v sousední Galerii Harfa, či předání ceny Fair Play Oldřicha Machače. O dalších aktivitách budou pořadatelé informovat.

"Věřím, že fanoušci přijdou naše kluky v boji s Finy podpořit, stejně tak i nový realizační tým v čele s Vladimírem Vůjtkem v jeho prvním utkání před domácím publikem. Ráda bych upozornila, že jsme spustili v rámci hokej.cz komunitní projekt s názvem Hokejka, jež bude oporou všem, co mají rádi hokej. A pokud se do týmu Hokejky zapíšete, můžete získat z každé vstupenky 20 Kč zpět nebo suvenýr národního týmu,“ uvedla ředitelka BPA Jana Obermajerová.