Rezervace
Teaser

Virtuální prohlídka

Lucie Bílá

Vánoční nadílka Lucie Bílé pro příští rok. Slavice se před Vánoci 
vrátí do O2 areny

Praha, 11. 12. 2018 – Dvacetinásobná česká slavice Lucie Bílá tradičně končí kalendářní roky vánočními galakoncerty. Letošní svátky oslaví nejúspěšnější česká zpěvačka v Hudebním divadle Karlín a následným předvánočním turné po celé republice, ale už nyní má jasno i o Vánocích v roce 2019! V největší české multifunkční hale - pražské O2areně vystoupí Lucie Bílá dne 10. prosince 2019 od 19 hodin.

První ryze vánoční album s názvem Bílé Vánoce Lucie Bílé vzniklo již v roce 2010, v loňském roce se deska dočkala svého pokračování. Nechybí na ní české ani světové vánoční hity, tradiční koledy i zcela nové autorské písně z pera Radůzy, Petra Maláska a frontmana Arakainu Jana Toužimského.

Po celoročním koncertování a účinkování v muzikálech se Lucie Bílá na Vánočním galakoncertu 2019 představí ve své jemnější formě v předvánočním čase, který si přímo říká o chvíle rozjímání a zklidnění. 

„Miluji vůni Vánoc, jejich laskavost a něhu, kterou vzbuzuje v lidech a jejich kouzlo, které bych chtěla přinést příští rok do O2 areny. Letošní Ježíšek ještě nepřišel, ale já už se nemůžu dočkat i toho v příštím roce. Vánoční galakoncert, který s mým týmem chystáme, bude láskyplným pohlazením nejen pro lidi, kteří za námi přijdou, ale i pro mě. Kdybych mohla, zpívám vánoční repertoár po celý rok,“ říká s úsměvem Lucie Bílá.

Intimnější vánoční repertoár nechá i tak naplno zazářit široký hlasový rejstřík a nezaměnitelný projev Lucie Bílé. O hudební doprovod se tradičně postará kapela Petra Maláska, symfonický orchestr a Bílý sbor. Jako host vystoupí Jan Toužimský a slavnostním slovem koncert uvede římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik.

Zůstaňte s námi

Mějte přehled o výhodných nabídkách ubytování a pořádaných akcí.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem rozesílky