Rezervace
Teaser

Virtuální prohlídka

Ubytování

Hotelové pokoje

Jedinečná atmosféra historizujícího stylu

Jakmile do hotelu vstoupíte, pohltí Vás atmosféra plná historie a poklidu. Pomůže Vám zapomenout na každodenní stres a poskytne dokonalou relaxaci. Můžete tu putovat v čase, ocitnete se v místě nabízejícím romantiku a pohodlí. Současnost Vám připomenou pouze technologické vymoženosti dnešní doby, včetně profesionálního servisu našeho personálu.

Hotel je ideálním místem pro zamilované – přijeďte si k nám užívat líbánky či romantický pobyt ve dvou. Naše služby ocení i firemní hosté, kterým můžeme nabídnout úplný business service na klidném a pohodlném místě.

Typy pokojů

Hotelové pokoje jsou rozděleny do 4 kategorií dle rozsahu vybavenosti:

  • pokoj Standard
  • pokoj De Luxe
  • pokoj Suite
  • Luxury room

Pokoje jsou zařízeny starožitným nábytkem a originálně sladěny s obrazy akademického malíře Jiřího Anderle. Výraznými dekorativními prvky interiéru jsou také ručně tvořené vitráže a malované nebo kazetové stropy. Úroveň vybavení odpovídá přidělené kategorii pokojů.

Romantickou atmosféru některých pokojů umocňuje překrásný výhled na Pražský hrad, a to jak ve dne, tak při nočním pohledu na osvětlenou Prahu. Budete-li si přát pokoj s krbem, v němž byste si za zvuků praskajícího dřeva rádi pochutnali na sklence kvalitního vína, sdělte prosím svůj požadavek při rezervaci pokoje a my Vám rádi vyjdeme vstříc.

Standard

Pokoje jsou vybaveny dobovým starožitným nábytkem a doplněny obrazy a stylovými koberci. V pokojích Standard Vás jistě zaujmou také dřevěné stropy, stylové závěsy v oknech a velká plocha koupelny. Harmonicky sladěný interiér pokoje dokresluje příjemnou, romantickou atmosféru tohoto místa.

De Lux Room

Pokoje jsou vybaveny dobovým starožitným nábytkem, obrazy a stylovými koberci. V pokojích De Luxe Vás jistě zaujmou také nádherné ručně dekorované kazetové stropy a vitráže v oknech s dobovými závěsy. Harmonicky sladěný interiér pokoje tak dokresluje příjemnou, romantickou atmosféru tohoto místa.

Suite Room

Hotelové pokoje kategorie Suite jsou jako jediné v hotelu rozdělené na dvě místnosti –vstupní relaxační místnost a ložnici. Vstupní relaxační denní místnost je zařízena pohodlnými koženými křesly s rustikálním stolkem. Druhá místnost – ložnice, je vybavena kromě velké postele také masivními křesly a některých pokojích najdete i stylový krb.

Luxury Room

Tento pokoj je výjimečný svou polohou v hotelu – z oken se totiž nabízí nádherný výhled přes parkovou zeleň přímo na Pražský hrad. Pokoj je vybaven dobovým starožitným nábytkem, obrazy a stylovými koberci, ručně dekorovaným kazetovým stropem a vitrážemi v oknech s dobovými závěsy.

Zůstaňte s námi

Mějte přehled o výhodných nabídkách ubytování a pořádaných akcí.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem rozesílky